Bordsplateau och fat

Bordsplateau och fat
Bordsplateau och fat
Bordsplateau och fat
Bordsplateau och fat
Bordsplateau och fat
Bordsplateau och fat
Bordsplateau och fat
Bordsplateau och fat

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSPLATEAU, med spegelglas, FAT på fötter, nysilver, 1900-tal, längd 37, diameter 26 cm

Slitage

430222

2016-12-22