Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SKEDAR, BORSTAR, DRUVSAX, KNIVAR, FISKGAFFEL, silver, Sverige/Danmark/England, 18/1900-tal, silver vikt ca 830 g
Slitage, gravyrer
430236
2016-12-22