Skedar druvsa knivar borstar silver

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SKEDAR, BORSTAR, DRUVSAX, KNIVAR, FISKGAFFEL, silver, Sverige/Danmark/England, 18/1900-tal, silver vikt ca 830 g

Slitage, gravyrer

430236

2016-12-22