Reseur

Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur

Klubbat för:

62 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEUR, mässing samt emalj, 1900-tal, fasettslipat glas, höjd ca 10 cm, etui medföljer

Slitage

430241

2016-12-23