Ring 18 k guld pärlor och rosenstenar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RING, 18 k guld, 3 odlade pärlor samt 12 diamanter med rosenstenar, 1900-talets första del, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 5 g

Pärlor med slitage, invändigt med graverade namn

430243

2016-12-23