Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL BRANDT (1852-1930): Kustmotiv, signerad och daterad C. Brandt 1910, olja på duk, 55x65 cm
Dukhål och färgbortfall
430250
2016-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här