Carl Brandt Vy mot Stockholm olja

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Kustmotiv, signerad och daterad C. Brandt 1910, olja på duk, 55x65 cm

Dukhål och färgbortfall

430250

2016-12-23