Max Cartier skulptur champagneflaska
2016-12-27
430254
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MAX CARTIER (Född 1935): Skulptur komposition med champagneflaska, stål, gravyrsignerad och daterad Max Cartier 1989, på tillhörande ställning, höjd 42, ca 60x45 cm, höjd på ställning 132 cm