Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med notpapper i rött och brunt, signerad Arman, HC 7/10, färglitografi, bladstorlek ca 76x56 cm
Gulnad och med veck
430268
2016-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här