Arman färglitografi

Arman färglitografi
Arman färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med notpapper i rött och brunt, signerad Arman, HC 7/10, färglitografi, bladstorlek ca 76x56 cm

Gulnad och med veck

430268

2016-12-27