Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALTKAR, 2 par, SALTSKEDAR, 2 par, silver resp. nysilver, blå glasinsatser, saltkar i silver samt 1 par saltskedar stämplade C.G. Carlén, Stockholm 1950
Insatser med nagg
430273
2016-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här