Saltkar

Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, 2 par, SALTSKEDAR, 2 par, silver resp. nysilver, blå glasinsatser, saltkar i silver samt 1 par saltskedar stämplade C.G. Carlén, Stockholm 1950

Insatser med nagg

430273

2016-12-23