Ljuskrona 1700-tal

Ljuskrona 1700-tal
Ljuskrona 1700-tal
Ljuskrona 1700-tal
Ljuskrona 1700-tal
Ljuskrona 1700-tal
Ljuskrona 1700-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, 1700-tal, barock, för 8 ljus, brons, Polen/ Mähren, höjd ca 72 cm, diameter 67 cm

Slitage

430276

2016-12-23