Mikhail Ivanovich Avilov, olja

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MIKHAIL IVANOVICH AVILOV (Ryssland 1882-1954): Kämpande krigare, signerad a tergo, olja på duk, 59x100 cm

430284

2016-12-23