Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHANSON DESIGN, runt matbord med förkromat trumpetunderrede samt svartlaserad, askfanerad bordsskiva, samtida, etikettmärkt, höjd ca 70, diameter 99 cm
Bruksslitage
430285
2016-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här