Johanson Design matbord

Johanson Design matbord
Johanson Design matbord
Johanson Design matbord
Johanson Design matbord
Johanson Design matbord
Johanson Design matbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSON DESIGN, runt matbord med förkromat trumpetunderrede samt svartlaserad, askfanerad bordsskiva, samtida, etikettmärkt, höjd ca 70, diameter 99 cm

Bruksslitage

430285

2016-12-23