Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), möjligen Nils Nordlöw: "Från Vålödalen utsikt väster ut 1947", otydligt monogramsignerad, olja på duk ca 55x79 cm
430293
2016-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här