Oljemålning från Vålödalen

Oljemålning från Vålödalen
Oljemålning från Vålödalen
Oljemålning från Vålödalen
Oljemålning från Vålödalen
Oljemålning från Vålödalen
Oljemålning från Vålödalen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), möjligen Nils Nordlöw: "Från Vålödalen utsikt väster ut 1947", otydligt monogramsignerad, olja på duk ca 55x79 cm

430293

2016-12-23