Spelbord med kinesiserande dekor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD med 3 slag, 1800-tal, med kinesiserande dekor, höjd 75, 81x79 cm

slitage, färgbortfall

430311

2016-12-23