Möbelbeslag delvis förgylld mässing

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÖBELBESLAG, ca 47 st, 18/1900-tal, rokokostil, mässing, olika modeller, delvis förgyllda

430327

2016-12-23