Roland Svensson
2016-12-23
430339
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad och numrerad Roland S, 189/250, färglitografi, 45x58 cm