Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad och numrerad Roland S, 189/250, färglitografi, 45x58 cm

430339

2016-12-23