Aftonväska pärlbroderad

Aftonväska pärlbroderad
Aftonväska pärlbroderad
Aftonväska pärlbroderad
Aftonväska pärlbroderad
Aftonväska pärlbroderad
Aftonväska pärlbroderad

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFTONVÄSKA, 1900-talets första hälft, pärlbroderad , bygel i gulmetall, höjd ca 21x16 cm, medföljande GLACÉHANDSKAR, 2 par

Skador

430344

2016-12-23