Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, dörrpar samt 5 lådr, höjd ca 80, 128x42 cm

Bruksslitage

430378

2016-12-26