Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
VIK MUNIZ (Brasilien, född 1961): Blue Jay on mail box (pictures of wire), signerad, daterad och numrerad på baksidan Vik Muiz 1998, 4/5, gelatinsilverfotografi, 36x36 cm
430381
2017-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här