Vik Muniz Blue Jay on mail box (pictures of wire)

Såld för:

10 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

VIK MUNIZ (Brasilien, född 1961): Blue Jay on mail box (pictures of wire), signerad, daterad och numrerad på baksidan Vik Muiz 1998, 4/5, gelatinsilverfotografi, 36x36 cm

430381

2017-01-22