Gunilla Klingberg, Blob

Gunilla Klingberg, Blob
Gunilla Klingberg, Blob
Gunilla Klingberg, Blob
Gunilla Klingberg, Blob
Gunilla Klingberg, Blob
Gunilla Klingberg, Blob
Gunilla Klingberg, Blob
Gunilla Klingberg, Blob

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNILLA KLINGBERG (född 1966): "Blob", monogramsignerad och daterad G.K. -02, gips, metall, upplaga 4/10, höjd10 cm, skulptur som man fäster på en bokhylla

Proveniens: dep.art.ment, Stockholm

Smärre ytskador, obetydliga färgstreck

430386

2017-01-22