Hirschfängare

Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HIRSCHFÄNGARE, 1700-tal, mässingsfäste, kavel av rockaskinn, längd 67,5 cm

slitage

430387

2017-02-02