Olle Nyman akvarell

Olle Nyman akvarell
Olle Nyman akvarell
Olle Nyman akvarell
Olle Nyman akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Fisk - skiss för skrotskulptur avsedd för fiskrestaurangen Cattelin i Gamla Stan, signerad och daterad Olle Nyman 69, akvarell, 36x64 cm

Liten reva

430389

2016-12-23