Hirschfängare

Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HIRSCHFÄNGARE, 17/1800-tal, klinga med graverad dekor, mässingsfäste med kavelplattor av trä, längd 55,5 cm

lagningar

430392

2017-02-02