Spegellampett rokokostil

Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1900-tal, rokokostil, för 1 ljus, förgylld, dekor i pastellage, ca 51,5x17,5 cm

430393

2016-12-23