Slaglåspistol

Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol
Slaglåspistol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, m/1850 flankör, Carl Gustafs Stads faktori, 1853, No 102, längd 46 cm

slitage stockskador

430398

2017-02-02