Golfklubbor

Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor
Golfklubbor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLFKLUBBOR, 13 st, i bag, några klubbor märkta Muthaiga Golf Club, bagen märkt JB Halley & Co, Ltd, / England, klubbornas längd ca 90-114 cm

PROVENIENS: Enligt uppgift från Kenya, Muthaiga Golf Club, Nairobi

Slitage

430399

2016-12-23