Golvljusstake Kina

Golvljusstake Kina
Golvljusstake Kina
Golvljusstake Kina
Golvljusstake Kina
Golvljusstake Kina
Golvljusstake Kina
Golvljusstake Kina
Golvljusstake Kina
Golvljusstake Kina
Golvljusstake Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLJUSSTAKE, plåt, Kina, 1900-talets början, dekor av figurer mot röd botten, höjd ca 61 cm

Slitage

430411

2016-12-23