Julius Ibbetson olja

Julius Ibbetson olja
Julius Ibbetson olja
Julius Ibbetson olja
Julius Ibbetson olja
Julius Ibbetson olja
Julius Ibbetson olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JULIUS IBBETSON (England 1759-1817): Rastande sällskap i berglandskap, olja på pannå, signerad Julius Ibbetson, 43x37,5 cm

430412

2016-12-23