Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1960-tal, möjligen Sven Langekilde, fanérad i jakaranda, höjd 140, 116 x 30 cm
Slitage CITES-intyg medföljer
430431
2016-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här