Jacob Krajcik collage

Jacob Krajcik collage
Jacob Krajcik collage
Jacob Krajcik collage
Jacob Krajcik collage
Jacob Krajcik collage
Jacob Krajcik collage

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JACOB KRAJCIK (född 1973): Utan titel, signerad och daterad Jacob Krajcik 2000, collage och akryl på papper, 47x42,5cm, oramad

430445

2016-12-23