Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Norrskär vinter, signerad Bert Håge Häverö, 129/360, färglitografi, ca 60x77 cm

430451

2016-12-27