Ampel 1800-tal Karl Johan
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
AMPEL, 1800-tal, Karl Johan, för 3 ljus, i form av romersk oljelampa, patinerad plåt, förgylld brons, ljusarmar i form av örnar, höjd exkl kedjor ca 32, diameter 38 cm
Kuntoraportti
Borrad för el
430497
Päivämäärä:
2016-12-23