Bertil Herlow Svensson skulptur

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Konstruktion, aluminium, sockel i bemålat trä, signerad och daterad Bertil Herlow Svensson -68, höjd ca 25 cm

430501

2016-12-28