Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Konstruktion, aluminium, sockel i bemålat trä, signerad och daterad Bertil Herlow Svensson -68, höjd ca 25 cm
430501
2016-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här