Jane Morten oljemålning

Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning
Jane Morten oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JANE MORTEN (född 1959): "En ny dag", signerad Jane Morten, daterad a tergo -98, olja på duk, ca 116x160 cm

430508

2016-12-28