Karmstol rokoko 1700-tal

Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal
Karmstol rokoko 1700-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, lövträ, skuren dekor, rosa plyschklädsel, sitthöjd ca 43 cm

Lagningar

430517

2016-12-27