Stolar gustaviansk stil

Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil
Stolar gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

STOLAR, 3 st., 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, grå samt vit bemålning, delvis genombruten ryggbricka, rosa plyschklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

430519

2016-12-27