Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 3 st., 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, grå samt vit bemålning, delvis genombruten ryggbricka, rosa plyschklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Slitage
430519
2016-12-27