Salingsbord Ryssland
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALONGSBORD, Directoire, Ryssland, 1800-tal, fanérat med mahogny, låda i sarg, massiva ben, inläggningar i fält av mässingslister, avsmalnande ben, höjd ca 73, 77x46 cm, nyckel finns
Ytskador, lister saknas
430523
2016-12-27