Sybord sengustaviansk
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SYBORD, sengustavianskt, omkring 1800, fanérat i mahogny med, oval skiva med gallerkant i mässing, låda i sarg, hjultrissor, höjd 77, 67x50 cm, nyckel finns
Fanérskador, slitage, gallerkant lös, sprickor
430525
2016-12-27