Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANNA PALM (1859-1924): Kustbild med segelbåt, signerad Anna Palm, akvarell, ca 22x49 cm
430527
2016-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här