Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BÄGARE, 4 st, silver, en bägare Uppsala 1834, vikt ca 530 g
Slitage, gravyrer, bristningar, bucklor
430537
2016-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här