Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STRÖSKEDAR, OSTKNIV, ÄGGKOPP, GAFFLAR, SKEDAR, mm, silver, 18/1900-tal, totalvikt ca 710 g

Slitage, gravyrer, skador

430538

2016-12-27