Jean le Moal litografi

Jean le Moal litografi
Jean le Moal litografi
Jean le Moal litografi
Jean le Moal litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN LE MOAL (1909-2007): Komposition, signerad Jean le Moal, färglitografi, épreuve d´artiste, papper med blindstämpel l´Oevre Gravee, 63x48 cm

430551

2016-12-24