Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JEAN LE MOAL (1909-2007): Komposition, signerad Jean le Moal, färglitografi, épreuve d´artiste, papper med blindstämpel l´Oevre Gravee, 63x48 cm
430551
2016-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här