Regis Bouvier de Cachard grafik

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

REGIS BOUVIER DE CACHARD (född 1929): Sittande figur, signerad Bouvier de Cachard, färglitografi, artist Proof, 61x49,5 cm

Zustandsbeschreibung

430558

2016-12-24