Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
REGIS BOUVIER DE CACHARD (född 1929): Sittande figur, signerad Bouvier de Cachard, färglitografi, artist Proof, 61x49,5 cm
Zustandsbeschreibung
430558
2016-12-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner