Tsuguharu Foujita färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

TSUGUHARU FOUJITA (1886-1968): Le Matin, 1956, färglitografi, signerad och numrerad Foujita 15/220, ca 49x33 cm

430566

2016-12-25