Antoni Miralda & Dorothée Selz, The Touristic Cake

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANTONI MIRALDA (Spanien, född 1942) &
DOROTHÉE SELZ (Frankrike, född 1946):
The Touristic Cake - Gateau Touristique
signerad Miralda Dorothée Selz. Plast, diameter ca 33 cm, höjd 14 cm
Utförd i Paris 1968
PROVENIENS: Galerie Burén, Stockholm

Några figurer fallna

430593

2017-01-25