Matsalsgrupp kinesisk stil
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATSALSGRUPP, kinesisk stil, rosenträ, bestående av: vitrinskåp, matbord med 2 iläggsskivor (38 cm), 2 karmstolar, 6 stolar, matbordets höjd 76, 160x106 cm, skåpets höjd 209, 152x45 cm
Smärre ytskador, slitage
430599
2016-12-24