Matsalsgrupp kinesisk stil

Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil
Matsalsgrupp kinesisk stil

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MATSALSGRUPP, kinesisk stil, rosenträ, bestående av: vitrinskåp, matbord med 2 iläggsskivor (38 cm), 2 karmstolar, 6 stolar, matbordets höjd 76, 160x106 cm, skåpets höjd 209, 152x45 cm

Smärre ytskador, slitage

430599

2016-12-24