John Moore pf Ipswich oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHN MOORE OF IPSWICH (1820-1902): Kustbild med segelbåtar i stormigt hav, olja på duk, signerad J. Moore, 30x41 cm

Duklagning

430629

2016-12-24