Oljemålning motiv från Rom

Oljemålning motiv från Rom
Oljemålning motiv från Rom
Oljemålning motiv från Rom
Oljemålning motiv från Rom
Oljemålning motiv från Rom
Oljemålning motiv från Rom

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med marknad i Rom, otydligt signerad, olja på duk, ca 48x67 cm

430635

2016-12-24